Wie is wie

Karel de Vos
Technisch directeur - Programmeur
karel@clockwise.info
Anita Borst
Commercieel directeur - Programmeur
anita@clockwise.info
Rob de Jong
Helpdesk / Ondersteuning
rob@clockwise.info
Pascal Rijk
Programmeur
pascal@clockwise.info
Martijn Bakker
Programmeur
martijnb@clockwise.info
Robert Potjes
Programmeur
robert@clockwise.info
Deni Husic
Designer
deni@clockwise.info

En met veel plezier begeleiden wij stagiaires